Podzim/Zima 2023 s Coccinelle

 

Podzim/Zima 2023 s Coccinelle

Oslava jedinečnosti moderní ženy

S příchodem podzimu a zimy se objevují nové módní trendy a značka Coccinelle směle vykročila vpřed s novou nadčasovou kolekcí AW23. Na nedávném Milan Fashion Week představila úplně novou kategorii produktů, která vzbudila pozornost napříč módní společnosti.

Červená bude dominantní barvou tohoto období ve všech variantách. Kabelka HIMMA s drobnou rukojetí a nadčasovou siluetou v odstínech červené tuto paletu dokonale zhmotní. S čistými liniemi a jedinečnou strukturou dodá vašemu outfitu nádech elegance a  divokosti zároveń.

    

 

Ikonou Coccinelle je bezpochyb kabelka MAGIE, ta ve svém špičkovém provedení a v podzimních barvách se stává ideálním doplňkem k podzimnímu kabátku, košili  a džínům v ležérním stylu. A zároveń zapadá do kategorie tichého luxusu, kdy Vám bude dělat společnost na firemním večírku nebo pracovní schůzce.

 

        

 

Ať už jste kdekoli, váš outfit je kompletní až s kabelkou SOFT-WEAR. Kabelka, která pojme všechny vaše nezbytnosti, včetně pracovního 13,3" notebooku a přesto zůstane elegantním doplňkem pro váš podzimní šatník.

 

Nová kolekce kabelek HYLE se nechává inspirovat světem Metaverse Couture - módním světem, kde avataři si mohou hrát s ergonomickými tvary a nevšedními liniemi s neomezenou fantazií.. Tyto kabelky se stávají ikonou budoucnosti a výrazem vědomé sebedůvěry současných žen. 

 

 

A závěrem Vám s radostí oznamujeme, že dnes oficiálně zahajujeme novou kampaň AW23 , kterou nafotili Giampaolo Sgura a Anna Dello Russo. #MyOwnStory projekt je čtvrtým uměleckým počinem tvůrčího páru zaměřeným na znovuobjevení vnitřního JÁ, říši snů připravenou k prozkoumání prostřednictvím osobností šesti skutečných žen, které interpretují nejnovější kolekci Coccinelle.

Více o kampani #MyOwnStory na sociálních sítí Coccinelle Czech Republic Facebook a Instagram.