Podzimní TOP výběr kabelek a doplňků Coccinelle

 

Bud'te první, která doplní nadčasově svůj sezonní outfit

Představujeme Vám hity tohoto podzimu 2023  

 

Nové kolekce psaníček od Coccinelle, které perfektně sednou pro jakoukoliv společenskou akci. Dají se využít několika způsoby - jako clutch do ruky, elegantně na řetízku nebo volnočasově na dlouhém koženém popruhu.  

 

Ikonou Coccinelle je bezpochyb kabelka MAGIE v mnoha provedeních a barvách , která vyniká jemnou ženskou estetikou a klade důraz na všestranné provedení a přitažlivost. Padne k jakkémukoliv outfitu a budete nepřehlédnutelná. 

 

Ať už jste kdekoli, Coccinelle kabelky přes rameno Vás nezklamou. Pojmou všechny potřebné věci, které potřebujete každý den. Jsou funkční, prostorné a perfektní volbou pro dynamické ženy.     

 

Shopper Coccinelle tašky se vyznačují praktickými a ležérními modely, aniž by se zapomínalo na ženskou podstatu. Jemnost umocňují vzory a tvary různorodých linií. Tašky skvěle využijete jak na nákup tak i do práce a zároveň budete o krok napřed v módním světe s novými kolekcemi od Coccinelle.

Pro tuto podzimní sezónu dominují barvy a to především ohnivě červená, odstíny šedé a klasikou zůstává černá a bílá. Coccinelle představuje nové řady doplńků jako jsou šátky / šály a rukavice, náramky speciální edice AW 23 a pouzdra na telefony v pastelových barvách.