Rafinované kabelky na letní dny

Rafinované kabelky a doplňky Léto 2023 

 

Bucket Bags 

Hitem Léta 2023 jsou kabelky HYDOLE z materiálu rafie a to díky lehkosti, originalitě a udržitelnosti. Tento přírodní materiál, který nabízí nekonečné možnosti v designu a poskytuje výhody, které jiné materiály nedokážou. Ručně tkaný HYDOLE se tak stává precizním módním kouskem Vašeho šatníku.

 

Shopper pro všechny nezbytnosti

Proč byste se měly vzdát pohodlí ve jménu módy? Překvapivě lehké a snadno se nosí, což zaručuje maximální pohodlí. Bez ohledu na velikost nebo tvar kabelky, NEVER WITHOUT BAG od Coccinelle Vám umožní se cítit skvěle a svobodně při každodenním nošení.

 

 

 

  Rafinované pastelové barvy

 Pokud máte rádi živé barvy, ale zároveň preferujete kabelky, které se vkusně začlení do vašeho outfitu, rozhodně by Vám neměla chybět ikonická kabelka Coccinelle BEAT SOFT  nebo stylový bag Anna Virgili ACAPULCO v pastelových barvách. Pastelové odstíny dokáží podtrhnout váš outfit bez toho, aby ho přebily, a přinést do něj svěžest a půvab.

                                                 

                                        

 Stylové léto 2023

Pro ty, kteří touží po přidané hodnotě elegance a rafinovanosti, jsou letní doplňky skvělým prostředkem, jak dosáhnout toho správného šarmu a stylu. KLOBOUKY,ŠÁTKY a NÁRAMKY od Coccinelle dokáží proměnit každý outfit do sofistikovaného a výjimečného módního projevu.