Coccinelle Magie

Ikonická a nadčasová kabelka Coccinelle Magie 

Stylová kabelka, která vám padne ke každému outfitu

Řada kabelek Coccinelle MAGIE vyniká jemnou ženskou estetikou. Důraz je kladen na detail a moderní přitažlivost. Zaoblenou siluetu těchto kabelek zdobí otočné zapínání s ikonickým detailem Coccinelle, které mu dodává moderní nádech.

      

 Ikonickou kabelku Coccinelle Magie pořídíte i jako praktický shopper. Kabelka má ideální rozměr na každodenní nošení. Pohodlně do ní uložíte formát A4, velkou peněženku, diář a ještě vám zbyde místo na vaše nezbytnosti.

  

Novinka z linie MAGIE od značky Coccinelle je shopper se zapínáním na zip. Všestranná kabelka, která je ideální pro každodenní nošení. Vhodná pro formát A4. Rafinované kovové detaily zdůrazňují eleganci kabelky. 

Kolekci doplňuje nadčasová mini bag MAGIE od značky Coccinelle v elegantním stylu s jednoduchými liniemi. Lze ji nosit na rameni, ale také přes tělo díky nastavitelnému ramennímu popruhu. Mini bag je k dostání ve dvou velikostech.

  

A kolekci uzavírá překrásná kabelka Cccinelle Magie mini, se kterou bude vždy stylová a samozřejmě nesmí chybět peněženka, která vám bude ladit s kabelkou.

  

 

Nezapomeňte nás sledovat Coccinelle Czech Republic Facebook a Instagram.