PIGNUS Club

Staňte se členem PIGNUS CLUBU. Stačí vyplnit formulář elektronicky nebo na kamenných prodejnách Coccinelle Vyplněním registračního formuláře projevujete zájem o zasílání informací o novinkách a o speciálních či slevových akcích.

Na základě kompletně vyplněné registrace bude zákazník zapsán do PIGNUS CLUBU, který umožňuje majiteli získání nároku na uplatnění slevy na nákupy na našem e-shopu www.pignus.cz nebo ve značkových obchodech COCCINELLE.

V případě ztráty dokladu o zaplacení, jako registrovaný zákazník máte výhodu v tom, že vám kdykoliv doklad můžeme vytisknout znovu.

V případě, že zákazník zakoupí na našem e-shopu www.pignus.cz nebo v kamenných prodejnách Coccinelle zboží v hodnotě min. 40 000,- Kč, získává nárok na stálou slevu ve výši 5 % z ceny nákupu. Při nákupu v min. hodnotě 80 000,- Kč, získá zákazník nárok na stálou slevu ve výši 10 % z ceny nákupu. Sbírání kreditu není časově omezeno.

Výše slevy je vedena v pokladním systému, kde je vedena pod jménem zákazníka. Při každém nákupu nezapomeňte uvést jméno, které jste uvedli při registraci. Na jednu registraci může nakupovat více osob.

Slevy na nákup zboží na základě členství v PIGNUS CLUBU lze uplatnit na našem e-shopu www.pignus.cz nebo v kamenných prodejnách COCCINELLE, U Obecního domu 2, Praha 1, COCCINELLE CENTRUM CHODOV, Roztylská 2321/19, Praha 4, COCCINELLE ARKÁDY PANKRÁC, Na Pankráci 86, Praha 4.

Členství v klubu PIGNUS

  • Členem se stává každý, kdo osobně vyplní registrační formulář do PIGNUS CLUBU. Registraci lze vyplnit elektronicky na našem e-shopu nebo přímo na našich pobočkách COCCINELLE.
  • Vyplněním registrace a udělením jasného souhlasu k registraci do PIGNUS CLUBU projevujete zájem o zasílání informací o novinkách a speciálních akcích COCCINELLE a CERRUTI 1881.
  • Na základě vyplněné registrace bude zákazník zapsán do PIGNUS CLUBU, který umožňuje majiteli získání nároku na uplatnění slevy na nákupy v značkovém obchodě COCCINELLE nebo na našem e-shopu www.pignus.cz.
  • V případě, že zákazník zakoupí na našem e-shopu www.pignus.cz nebo v našich kamenných prodejnách COCCINELLE zboží v hodnotě 40.000,- Kč, získává nárok na stálou slevu ve výši 5%. Při nákupu v hodnotě 80.000,- Kč a více, získá zákazník nárok na stálou slevu ve výši 10% z ceny nákupů. Sbírání kreditu není časově omezeno. Na jednu registraci může nakupovat více osob.
  • Výše slevy je vedena v pokladním systému, která je vedena pod jménem zákazníka, který zákazník uvedl při registraci (jméno může být i smyšlené, jen si ho musíte pamatovat :-)). Při každém nákupu nezapomeňte uvést jméno, které uvedete na registraci, aby se Vám každý nákup přičítal do kreditu.
  • Slevy na nákup zboží na základě členství v PIGNUS CLUBU lze uplatnit na našem e-shopu www.pignus.cz nebo v kamenných prodejnách COCCINELLE, U Obecního domu 2, Praha 1, COCCINELLE CENTRUM CHODOV, The DESIGNER GALLERY,  Roztylská 2321/19, Praha 4, COCCINELLE ARKÁDY PANKRÁC, Na Pankráci 86, Praha 4.
  • Členové PIGNUS CLUBU budou pravidelně informováni o novinkách, slevách či speciálních akčních nabídkách. 
  • Doufáme, že Vám tyto výhody udělají radost a že pro Vás budou milým bonusem k nákupu v naší exkluzivní prodejně COCCINELLE.

 

Zásady ochrany osobních údajů

Pokud jste zákazníkem našich prodejen nebo odběratelem novinek, poskytujete nám své osobní údaje. My vaše údaje zpracováváme a za jejich bezpečnost odpovídáme. Slibujeme, že vaše údaje dostatečně chráníme a podřizujeme se požadavkům Nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Správcem vašich osobních údajů je Kristýna Poustková

Správcem osobních údajů je Kristýna Poustková, zaměstnanec firmy Fashion Brands s.r.o.  IČ: 05209901 Kristýna vaše údaje spravuje a určuje, jak dlouho budou osobní údaje zpracovávány, a za jakým účelem. Vybírá také další zpracovatele, které ke zpracování využíváme.

Jaké údaje zpracováváme a proč

Vaše osobní údaje zpracováváme především proto, abychom vám mohli poskytovat co nejkvalitnější služby a informovat vás o novinkách. Jednotlivé důvody zpracování:

  •  E-mailové kampaně a newslettery

E-mailem vám posíláme novinky a obchodní sdělení, ke kterým jste se přihlásili.

  • PIGNUS CLUB

Díky vašemu členství v PIGNUS CLUBU, známe vaše jméno, adresu a email nebo telefonní číslo – dle vašeho přání. Na základě těchto údajů u nás evidujeme veškeré vaše nákupy v našich prodejnách a můžeme vám snadno poskytnout ztracenou účtenku a zajímavé VIP slevy za to, že nakupujete pravidelně. Více o PIGNUS CLUBU se dozvíte v horní části této stránky.

Osobní údaje zpracováváme po dobu trvání vašeho souhlasu, nejdéle však 10 let od udělení souhlasu.

Předávání osobních údajů třetím osobám

Vaše údaje zpracovává správce Kristýna Poustková jako zaměstnanec firmy Fashion Brands s.r.o a firma Stormware, jejichž zpracování spočívá v uchovávání údajů na zabezpečených cloudových serverech.

Jak nás můžete kontaktovat

Ať už na nás máte jakoukoliv otázku nebo požadavek, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: info@coccinelle.cz.

Předávání vašich dat mimo Evropskou Unii

Vaše data zpracováváme výhradně v Evropské unii nebo v zemích, které zajišťují odpovídající úroveň ochrany na základě rozhodnutí Evropské komise.

Zabezpečení a ochrana osobních údajů

Vaše data jsou u nás v bezpečí. K datům nemá přístup nikdo nepověřený a není možné data odcizit.

Vaše práva v souvislosti s ochranou osobních údajů

V souvislosti s ochranou osobních údajů máte řadu práv. Pokud budete chtít některého z těchto práv využít, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: info@pignus.cz

Máte právo na informace, které si právě teď čtete.

Díky právu na přístup nás můžete kdykoli vyzvat a my vám do 30 dnů doložíme, jaké vaše osobní údaje zpracováváme a proč. Pokud se u vás něco změní nebo shledáte své osobní údaje neaktuální nebo neúplné, máte právo na doplnění a změnu osobních údajů.

Právo na omezení zpracování můžete využít, pokud se domníváte, že zpracováváme vaše nepřesné údaje, domníváte se, že provádíme zpracování nezákonně, ale nechcete všechny údaje smazat nebo pokud jste vznesli námitku proti zpracování. Omezit můžete rozsah osobních údajů nebo účelů zpracování.

Právo na výmaz (být zapomenut): Vaším dalším právem je právo na výmaz (být zapomenut). Nechceme na vás zapomenout, ale pokud si to budete přát, máte na to právo.  V takovém případě vymažeme veškeré vaše osobní údaje ze svého systému i ze systému všech dílčích zpracovatelů a záloh. Na zajištění práva na výmaz potřebujeme 30 dní.

V některých případech jsme vázáni zákonnou povinností, a např. musím evidovat vystavené daňové doklady po lhůtu stanovenou zákonem. V tomto případě tedy smažeme všechny takové osobní údaje, které nejsou vázány jiným zákonem. O dokončení výmazu vás budeme informovat na e-mail.

Stížnost u Úřadu na ochranu osobních údajů

Pokud máte pocit, že s vašimi údaji nezacházíme v souladu se zákonem, máte právo se se svou stížností kdykoli obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů. Budeme moc rádi, pokud nejprve budete o tomto podezření informovat nás, abychom s tím mohli něco udělat a případné pochybení napravit.

Odhlášení ze zasílání newsletterů a obchodních sdělení

E-maily s inspirací či produkty a službami vám zasíláme jako našemu zákazníkovi na základě našeho oprávněného zájmu. Pokud zákazníkem ještě nejste, posíláme vám je jen na základě vašeho souhlasu, přáním být informován a zaregistrován v PIGNUS CLUBU. V obou případech můžete ukončit odběr našich e-mailů odesláním nesouhlasu na email info@pignus.cz

Mlčenlivost

Jsme povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích a o bezpečnostních opatřeních, jejichž zveřejnění by ohrozilo zabezpečení vašich osobních údajů. Tato mlčenlivost přitom trvá i po skončení závazkových vztahů s námi. Bez vašeho souhlasu také vaše údaje žádné jiné třetí straně nevydáme.

 

Tyto Zásady ochrany osobních údajů nabývají účinnosti 25.5. 2018