Exkluzivní kolekce Coccinelle SS24 vás dostane!

 

Vášnivé milovnice módy, pozor! Uvedení exkluzivní kolekce Coccinelle SS24 přináší revoluci v nositelnosti a stylu, Mini bag TEBE v černé barvě, atraktivní BEAT SOFT v barvě červené hlíny a k ní ladící peněženka METALLIC SOFT? Připravte se na doplňky, které způsobily poprask na módních přehlídkách a staly se nezbytnými pro každý šatník.

Clanek_obsah_obdelnik 

TEBE Kožená Mini Bag Coccinelle Noir SS24

Nejenže se tato kabelka snadno přemění na psaníčko, ale její široký, odnímatelný popruh zaručuje absolutní pohodlí. Představujeme vám must-have této sezóny, která překvapí nejen praktičností, ale i výrazným designem, dokonale kombinujícím luxus a funkčnost.

Clanek_obsah_ctverec_01

 

Coccinelle Beat Soft Small Kožená Kabelka POT SS24

Získejte kousek, který byl inspirací pro mnohé designéry na přehlídkách jaro / léto 2024. Coccinelle dokáže nabídnout klasiku s osobitým nádechem.

Clanek_obsah_ctverec_02

 

Metallic Soft Kožená Peněženka Coccinelle POT SS24

Tato peněženka dostupná v 15 barvách, je vrchol módní všestrannosti. Měkkost kůže a prostor pro vaše karty, hotovost i drobné, to vše v nápaditém designu.

Clanek_obsah_ctverec_03

 

S touto kolekcí Coccinelle, která bezpochyby následuje v duchu výrazných trendů viděných u velikánů jako je Schiaparelli a Chanel, jste vždy připraveni na jakoukoliv situaci s elegancí a stylem. Nechejte se inspirovat chaosem a krásou. Staňte se hvězdou každé společenské události s těmito nezaměnitelnými kousky od Coccinelle.